Hakkımızda

OTO EKSPERTİZ 360

Hakkımızda

Oto ekspertiz sektörünün çoğaldığı ve iyice geliştiği bu dönemde, titizlik ile hizmet vermenin ve güvenilir olmanın önemi de artıyor. Hile, aldatma, yalan ve eksik bilgi gibi zarar verici etkenlerden kaçınarak emin bir şekilde ilerlemek ve her gelene eşit bir şekilde davranmak neredeyse zor bir hale gelirken oto ekspertiz 360 ile bu problem de ortadan kalkıyor.

Bizler en titiz ve özenli bir şekilde çalışarak bize getirilen aracın küçükten büyüğe her türlü kontrolünü yapıyoruz. Bu sayede hem aracın motor ve diğer aksamının sağlığını koruyor, hem de müşterinin maddi ve manevi faydasını istiyoruz.

Kurumsal Hizmet İçeriği

 Güvenilir olmak için doğru bilgi vermek, doğru bilgi içinse kaliteli ekipmanlar gerek. Son teknoloji ile üretilen aletler ve makineler sayesinde aracın motor, kaporta, lastik ve her türlü iç dış aksamını inceliyoruz.  Gözümüze takılan küçük ayrıntıları dahi söylemekten çekinmiyoruz. Böyle olunca kişi kendine göre tedbirini alsın ve sorun büyümeden halledilsin istiyoruz.

Güvenilir Ve Doğru İşlem Yapma

Araçlar eski zamanda uzun ve zorlu yollar içerisinde kişinin değer verdiği özel binekleri gibidir. Alınması da bakımı da zannedildiği kadar kolay değil ve bunun yanı sıra kişiyi bir hayli düşündürür ve tedirgin eder. Oto ekspertiz360 sayesinde tedirginliğinize son veriyor, uzun süreli kullanım sağlamanız için koyduğumuz her teşhisi sizinle paylaşıyoruz.

Biliyoruz ki, sizin güveniniz bizim hizmetimizle tamamlanacak ve daha sağlıklı günlere imza atacağız. Aracınızın bakımı ve kontrolü için en doğru bilgilerle sizleri aydınlatmaya her daim devam ediyor ve işimizde güvenilir adımlarla ilerleyerek büyüyoruz.

Maltepe oto ekspertiz; Maltepe Oto Ekspertiz en yeni teknik cihaz ve ekipmanlarıyla, işinde uzman kadrosuyla ikinci el otomobillerin kaza, arıza ve her türlü hasarının tespiti için detaylı oto ekspertiz düzenleyen ikinci el otomobil test/check-up merkezidir. Maltepe Oto Ekspertiz raporu düzenlerken otomobilin tüm motor/mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı incelemeleri, elektronik aksam incelemeleri, tüm aracın boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama gibi işlemler Maltepe Oto Ekspertiz profesyonel bir biçimde titizlikle yapılır. Maltepe Oto Ekspertiz 360 oto ekspertiz merkezinde kullandığımız tüm cihazlar Avrupa normlarına uygun olup CE belgelidir. Maltepe Oto Ekspertiz 360'da ikinci el araç alışverişinde mağduriyet ortamı oluşmaması için tarafsız incelemeler yapılır ve mevcut durumu en iyi yansıtacak biçimde raporlanır. Maltepe Oto Ekspertiz 360 olarak bizler, 'her açıdan güven' mottosuyla çıktığımız bu yolda müşterilerimize samimiyetle yaklaşarak, Maltepe Oto Ekspertiz akıllarında soru işareti kalmaması amacıyla profesyonel teknik kadro ve son teknoloji cihazlarla otomobil incelemelerini yapıyor, Maltepe Oto Ekspertiz her bütçeye uygun nitelikli paketlerimizle müşterilerimize seçim imkanı sunuyoruz.

OTO EKSPERTİZ 360
0
Toplam Ekspertiz
0
Araç Sayısı
0
Müşteri Sayısı
0
Yıllık Tecrübe